Tiek nepareizi apgalvots, ka grūtniecības neiestāšanās gadījumā ar regulāru dzīmumdzīvi bez kontracepcijas, neauglības iemesls slēpjas vienīgi sieviešu organismā. Taču šodien ir plaši zināms, ka pastāv arī vīrišķās formas saslimšanas.

     Vīriešu reproduktīvās veselības pārbaude ir paredzēta vīriešiem, kuri vēlas uzzināt savu auglības līmeni vai savlaicīgi sagatavoties bērna ieņemšanai.

     Daudzi vīrieši baidās no diagnostikas un šo svarīgo soli atliek uz vēlāku laiku. Nevelciet garumā, mūsu klīnikā šis process Jums būs maksimāli ērts:

 • Jums nebūs jāuzdod neērti jautājumi – mēs paši visu pastāstīsim.
 • Jums nav jāgaida milzīgās rindās kopā ar citiem pacientiem. Mēs kā privātā klīnika rūpējamies par jūsu personīgo telpu un pilnīgu konfidencialitāti.

     Atbildiet sev uz jautājumu, vai esat gatavs pārvarēt savas bailes, lai vēlāk kļūtu par laimīgu tēvu.

Ko Jūs iegūsiet?

Līdz akcijas beigām?

 • 00Dienas
 • 00Stundas
 • 00Minūtes
 • 00Sekundes

Kā notiek analīžu nodošana?

     Jums ir nepieciešams ierasties klīnikā iepriekš piezvanot un pierakstoties uz noteiktu laiku, ņemot līdzi personu apliecinošo dokumentu un sejas masku. Jums tiks nodrošināta speciāli aprīkota, atsevišķa telpa materiāla nodošanai. Pēc rezultātu saņemšanas, Jums būs nepieciešams pierakstīties pie reproduktologa uz konsultāciju Jūsu ērtākajā  laikā.

Kā sagatavoties testam?

     Lai rezultāts būtu precīzāks, trīs dienu laikā pirms testa ir jāatturas no dzimumdzīves (bet ne ilgāk kā 3 dienas), kā arī no alkohola, no karsto vannu un saunu apmeklēšanas.

Kā sagatavoties reproduktologa konsultācijai?

1) Iepriekš pārdomājiet visus interesējošos Jums jautājumus un pierakstiet tos uz papīra. Tas palīdzēs nepalaist garām nevienu svarīgu aspektu un maksimāli izmantot savu laiku kopā ar ārstu.

2) Atcerieties un esiet gatavi pastāstīt ārstam par visām lietotām zālēm un vitamīniem, kā arī to devas.

3) Atcerieties par pārciestajām saslimšanām un operācijām.

Vīrieša reproduktīvās veselības pārbaude ar 30% atlaidi

Tikai par 85 EUR

Dr. Valerija Agloniete (ex Magomedova)
Reproduktologs, neauglības ārstēšanas speciāliste

     Iegūstot ārsta diplomu 1993.gadā, Valerija Agloniete savu karjeru veltīja tam, lai palīdzēt savas sirdslietas – reproduktoloģijas un neauglības ārstēšanas nozares Latvijā – izaugsmei un attīstībai. Viņa turpināja savu izglītību, pabeidzot vairākas studijas ārzemēs un iegūstot vērtīgu starptautisko darba pieredzi. Privātklīnikas Jūsu Ārsti nodibināšana 2004. gadā bija Valerijas Aglonietes karjeras dabiskais turpinājums. Dr. Valerija Agloniete atgriezīs Jums jaunību intīmā zonā un  atjaunos pārliecību par Jūsu pievilcību.

       Privātklīnikas Jūsu Ārsti dibinātāja un medicīniskā direktore.

       Latvijas Cilvēka Reprodukcijas Biedrības valdes priekšsēdētāja.

       Latvijas Estētiskās ginekoloģijas acociācijas biedre.

       ESHRE (European Sоciety of Human Reproduction and Embriology) biedre.

       RAHR (Russian Association of Human Reproduction) biedre.

       Baltijas reproduktologu asociācijas valdes locekle.

       EIM (European IVF monitoring) Latvijas pārstāve.

       Patenta “Olnīcu Hiperstimulacijas sindroma profilakse” turētāja.

Privātklīnika Jūsu Ārsti

 • Individuāla pieeja

  Mūsu pamatvērtība ir individuāla pieeja katram pacientam ar koncentrēšanu uz kvalitāti. Lieliski rezultāti un pacientu apmierinātība ir mūsu darba standarti.

 • Profesionāļu komanda

  Mēs esam ne tikai darba kolektīvs, bet jau esam ka viena ģimene ar vairāku gadu pieredzi strādājot kopā.

 • Lieliska reputācija

  80% pacientu atnāk pie mums pēc draugu ieteikuma.

  Privātklīnika Jūsu Ārsti ir estētiskās ginekoloģijas un reproduktīvas veselības, neauglības ārstēšanas klīnika. Dibināta 2004. gadā, mūsu speciālsiti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nodrošina kvalitatīvu un efektīvu diagnostiku un ārstēšanu. Augsti kvalificēta oftalmoloģe-ķirurģe palīdzēs Jums atgūt vēlamo izskatu pateicoties acu plakstiņu korekcijai. Taču parupējamies ne tikai par acu skaistumu, bet arī par ginekoloģisko estētiku. Jau vairākus gadus veicam ginekoloģiskās plastiskās operācijas – mazo kaunuma lūpu, pilnās starpenes un miniinvazīva starpenes muskuļu plastiskās operācijas, ka arī piedāvājam filleru injekcijas intīmajā zonā un iPRF procedūras.

Savlaicīga vīriešu reproduktīvas veselības diagnostika ievērojami palielinās Jūsu izredzes kļūt par tēvu.