Intīmās zonas biorevitalizācija ar NEAUVIA hialuronskābi

Biorevitalizācija – ir hialuronskābes injekcijas intīmajā zonā ādas elasticitātes un stingruma uzlabošanai, novecošanās simptomu attālināšanai.

Biorevitalizācija

Procedūru veic sertificēta estētiskā ginekoloģe Dr. Valerija Agloniete (ex Magomedova)

Priekšrocības

Par procedūru

Rezultāts

Terapija attālina novecošanās simptomus, uzlabo elasticitāti un ādas stingrumu, mazina vagīnas sausumu. Āda kļūst noturīgāka pret mikrotraumām, izzūd sāpes un kairinājums. Procedūras rezultātā nodrošinot jaunavīgāku intīmās zonas izskatu un uzlabojot tās funkcionālo spēju.

Pilnīgs efekts iestājas nedēļas laikā pēc procedūras un saglabājas aptuveni  1 gadu. Vēlamā efekta uzturēšanai, procedūru vēlams atkārtot.

Pirms procedūras

Pirms biorevitalizācijas veikšanas ir nepieciešama vizīte pie ginekologa, kuras laikā tiks veikta apskate un noteikts piemērotākais injekciju veids un apjoms.

 

Pēc procedūras

Pēc procedūras nav nepieciešams atveseļošanās periods. 3 dienas ieteicams atturēties no dzimumattiecībām, no pirts, saunas un karstas vannas apmeklēšanas.

 

Kontrindikācijas:

Intīmās zonas biorevitalizācija ar NEAUVIA hialuronskābi

Procedūras cena sevī neiekļauj izmaksas par hialuronskābi un ir atkarīga no to daudzuma. Hialuronskābes daudzums tiek izrēķināts konsultācijas laikā. Hialuronskābes cena (1 gab.) ir 72 EUR.
200+
  • Vagīnas sausuma mazināšana​
  • Biežu sāpju un mikrotraumu mazināšana dzimumdzīves laikā
  • Kaunuma lūpu atrofija​
  • Niezes mazināšana zema estrogēnu līmeņa dēļ
  • Plānas un sausas ādas mitrināšana intīmajā zonā

Vēlaties uzlabot savas seksuālās dzīves kvalitāti un novērst defektus intīmā zonā?