Lielākā sieviešu daļa zina, ka pievilcība ir atkarīga ne tikai no sejas ādas stāvokļa un slaidas figūras, bet arī no pārliecības, ka “tur” arī viss ir kārtībā. Diemžēl ar vecumu saistītas izmaiņas, dzemdības, traumas un hormonālā nelīdzsvarotība var novest pie tā, ka iekšējo un ārējo reproduktīvo orgānu stāvoklis nemainās uz labo pusi. Tā rezultātā sieviete sāk parādīties kompleksi par savu ķermeni, problēmas attiecībās ar partneri un seksuālā dzīve kļūst pilnīgi atšķirīga no tā, par ko sapņo sieviete.

     Estētiskā ginekoloģija sniegs Jums ne tikai pašpārliecinātību un estētisku gandarījumu, bet arī uzlabos jūsu intīmo attiecību kvalitāti, palielinot jutīgumu. 

Estētiskā ginekoloģija

Procedūrus veic sertificēta estētiskā ginekoloģe Dr. Valerija Agloniete (ex Magomedova)

Priekšrocības

Pakalpojumi

Intīmās zonas kontūrplastika ar NEAUVIA filleriem

Ginekoloģiskā kontūrplastika – ir intīmās zonas korekcija bez ķirurģiskas iejaukšanās, izmantojot hialuronskābes filleru injekcijas.

200+ EUR

Procedūras cena sevī neiekļauj izmaksas par filleriem un ir atkarīga no to daudzuma. Filleru daudzums tiek izrēķināts konsultācijas laikā. Fillera cena (1 gab.) ir 80 EUR.

Intīmās zonas biorevitalizācija ar NEAUVIA hialuronskābi

Biorevitalizācija – ir hialuronskābes injekcijas intīmajā zonā ādas elasticitātes un stingruma uzlabošanai, novecošanās simptomu attālināšanai.

200+ EUR

Procedūras cena sevī neiekļauj izmaksas par hialuronskābi un ir atkarīga no to daudzuma. Hialuronskābes daudzums tiek izrēķināts konsultācijas laikā.
Hialuronskābes cena (1 gab.) ir 72 EUR.

Intīmās zonas plazmoliftings iPRF

Mazinvazīva procedūra, kuras laikā intīmajā zonā tiek injicēts ar trombocītiem bagātinātais fibrīns, kas iepriekš tiek izdalīts no pacientes pašas asinīm.

273 EUR

Ginekoloģiskās plastiskās operācijas

Mazo kaunuma lūpu plastiskā operācija / Mazinvazīva starpenes muskuļu plastika ar diegiem / Pilnā starpenes plastiskā operācija

695+ EUR

Estētiskā ginekologa konsultācija ar 50% atlaidi

Tikai par 22 EUR

Dr. Valerija Agloniete (ex Magomedova)
Estētiskas ginekoloģijas speciāliste

     Iegūstot ārsta diplomu 1993.gadā, Valerija Agloniete savu karjeru veltīja tam, lai palīdzēt savas sirdslietas – reproduktoloģijas un neauglības ārstēšanas nozares Latvijā – izaugsmei un attīstībai. Viņa turpināja savu izglītību, pabeidzot vairākas studijas ārzemēs un iegūstot vērtīgu starptautisko darba pieredzi. Privātklīnikas Jūsu Ārsti nodibināšana 2004. gadā bija Valerijas Aglonietes karjeras dabiskais turpinājums. Dr. Valerija Agloniete atgriezīs Jums jaunību intīmā zonā un  atjaunos pārliecību par Jūsu pievilcību.

       Privātklīnikas Jūsu Ārsti dibinātāja un medicīniskā direktore.

       Latvijas Cilvēka Reprodukcijas Biedrības valdes priekšsēdētāja.

       Latvijas Estētiskās ginekoloģijas acociācijas biedre.

       ESHRE (European Sоciety of Human Reproduction and Embriology) biedre.

       RAHR (Russian Association of Human Reproduction) biedre.

       Baltijas reproduktologu asociācijas valdes locekle.

       EIM (European IVF monitoring) Latvijas pārstāve.

       Patenta “Olnīcu Hiperstimulacijas sindroma profilakse” turētāja.

Privātklīnika Jūsu Ārsti

  • Individuāla pieeja

    Mūsu pamatvērtība ir individuāla pieeja katram pacientam ar koncentrēšanu uz kvalitāti. Lieliski rezultāti un pacientu apmierinātība ir mūsu darba standarti.

  • Profesionāļu komanda

    Mēs esam ne tikai darba kolektīvs, bet jau esam ka viena ģimene ar vairāku gadu pieredzi strādājot kopā.

  • Lieliska reputācija

    80% pacientu atnāk pie mums pēc draugu ieteikuma.

  Privātklīnika Jūsu Ārsti ir estētiskās ginekoloģijas un reproduktīvas veselības, neauglības ārstēšanas klīnika. Dibināta 2004. gadā, mūsu speciālsiti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nodrošina kvalitatīvu un efektīvu diagnostiku un ārstēšanu. Augsti kvalificēta oftalmoloģe-ķirurģe palīdzēs Jums atgūt vēlamo izskatu pateicoties acu plakstiņu korekcijai. Taču parupējamies ne tikai par acu skaistumu, bet arī par ginekoloģisko estētiku. Jau vairākus gadus veicam ginekoloģiskās plastiskās operācijas – mazo kaunuma lūpu, pilnās starpenes un miniinvazīva starpenes muskuļu plastiskās operācijas, ka arī piedāvājam filleru injekcijas intīmajā zonā un iPRF procedūras.

Vēlaties uzlabot savas seksuālās dzīves kvalitāti un novērst defektus intīmā zonā?