Daudziem mīlošiem pāriem vienīgā iespēja kļūt par laimīgiem vecākiem ilgi gaidītajam bērnam ir donores olšūnas. Jums ir iespēja piedalīties brīnumā un palīdzēt pāriem piepildīt viņu sapni.

Olšūnu ziedošana var likties sarežģīta un nomācoša. Mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums izprast visu procesu pirms procedūras sākuma un nodrošināt atbalstu visa ziedošanas procesa garumā, lai padarītu to par patīkamu pieredzi.

Kas var kļūt par olšūnu donori?

Par olšūnu donori var kļūt vesela sieviete, savu bērnu māmiņa, vecumā no 18 līdz 34 gadiem.

Ir nepieciešama izziņa no ģimenes ārsta par vispārējo veselības stāvokli, izziņa par asins grupu, narkologa un psihiatra slēdziens.

Ko es iegūšu, kļūstot par olšūnu donori?

Kļūstot par olšūnu donori Jūs iegūsiet:

  • Bezmaksas ginekologa konsultāciju
  • Bezmaksas ginekoloģisko ultrasonogrāfiju
  • Pilnu ginekoloģisko izmeklēšanu
  • Kompensāciju par Jūsu veltīto laiku

Privātklīnika Jūsu Ārsti garantē pilnīgu anonimitāti visām olšūnu donorēm.

Kā es varu kļūt par olšūnu donori?

Ja Jūs vēlaties kļūt par olšūnu donori, zvaniet pa tālruni +37128664723 vai +37126407723 vai rakstiet uz e-pastu: jusuarsti@jusuarsti.lv, lai pieteiktos bezmaksas konsultācijai pie mūsu speciālista. Mēs nekavējoties atbildēsim un organizēsim vizīti, kuras laikā Jūs saņemsiet atbildi uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Pirmās vizītes laikā tiks apkopota informācija par Jūsu veselības stāvokli, ārsts veiks vispārējo apskati, ultrasonogrāfisko izmeklēšanu, paņems un nozīmēs papildus nepieciešamās analīzes, sīki izskaidros procedūru, kā arī atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem. Šīs vizītes laikā Jūs saņemsiet visu informāciju par olšūnu ziedošanu.

Olšūnu ziedošanai ir nepieciešama olnīcu medikamentoza stimulācija. Šajā laikā ir nepieciešams veikt vairākas olnīcu ultraskaņas pārbaudes, lai novērot ārstēšanas procesu. Kad olšūnas ir gatavas izņemšanai, tiek nozīmēta folikulu punkcija.

Folikulu punkcijas laikā tiek iegūtas olšūnas. Lai izvairītos no jebkāda veida diskomforta, procedūra tiek veikta intravenozā narkozē. Olnīcu punkcija tiek veikta vagināli (var salīdzināt ar ginekoloģisko ultrasonogrāfiju), ar aspirācijas adatas palīdzību iegūstot olšūnas.

Jūs varat doties mājās jau pēc divām stundām pēc procedūras. Šajā dienā būtu labāk atpūsties mājās un neiet uz darbu.

 

Pirmās nedēļas laikā pēc procedūras ir nepieciešams baudīt mierīgu dzīvesveidu, īpaši izvairoties no sporta un dzimumattiecībām. Kād sāksies mēnešreizes, būs jāatbrauc uz sonogrāfijas kontroli, lai pārbaudīt, vai viss ir kārtībā.