Reproduktologs – ir reproduktīvās veselības speciālists, kura uzdevums ir palīdzēt Jums ieņemt, iznēsāt un piedzemdēt veselu mazuli. Tieši šī speciālista spējās ir atrast neauglības cēloņus, kā arī veidus, kā to pārvarēt.

Neuglība var būt primārā – kad pārim, kopā vai atsevišķi, nekad nav bijuši bērni, un sekundārā neauglība – kad pārim, kopā vai atsevišķi jau ir bērni, bet jaunā grūtniecība neiestājas.

Pēc statistikas datiem, katrs sestais pāris pasaulē cieš no neauglības. Neauglība var būt kā sievietēm, tā arī vīriešiem. Pastāv arī tāds fakts, kā neizskaidrojamā neauglība – kad pēc abu partneru veselības pārbaudēm neauglības cēloni tā arī netiek atrasti. Aptuveni trešdaļa gadījumos, neauglības cēlonis slēpjas abos partneros, tāpēc ir svarīgi nākt uz konsultāciju kopā. Ārsta-reproduktologa uzdevums ir piemeklēt individuālo ārstēšanas ceļu tieši Jums  pēc diagnostikas rezultātiem.   

Mūsu klīnikā ir iespēja saņemt valsts apmaksāto IVF procedūru. Lai pieteiktos rindā pakalpojuma saņemšanai, ir nepieciešams atnākt uz vizīti pie reproduktologa. Gaidīšanas laiks no konsultācijas laika līdz procedūras saņemšanai – aptuveni 1 gads. Programmā var piedalīties sievietes līdz 38 gadiem.

Kad jāvēršas pie reproduktologa?

     Ja dzīvojot regulāru dzimumdzīvi bez kontracepcijas gadā laikā neiestājas grūtniecība – tas ir iemesls vērsies pie reproduktologa.  Taču, ja Jums ir vairāk ka 35 gadi, šis laika posms saīsinās līdz pusgadam.

     Ja Jūs tikai vēl plānojat grūtniecību, vēlams atnākt uz vizīti trīs mēnešus pirms bērniņa ieņemšanas, vislabāk kopā ar partneri.

   Laba medicīniskā un morālā sagatavošanās bērna ienākšanai ģimenē ļauj novērst noteiktas problēmas grūtniecības laikā un sastādīt turpmāko grūtniecības norises-  medicīniskās novērošanas plānu.

Kā notiks konsultācija?

     Noteiktajā laikā ārsts piezvanīs Jums uz WhatsApp uz Jūsu norādīto telefona numuru. Videozvans pēc pacienta pieprasījuma.

Kā sagatavoties konsultācijai?

1) Iepriekš pārdomājiet visus interesējošos Jums jautājumus un pierakstiet tos uz papīra. Tas palīdzēs nepalaist garām nevienu svarīgu aspektu un maksimāli izmantot savu laiku kopā ar ārstu.

2) Atcerieties un esiet gatavi pastāstīt ārstam par visām lietotām zālēm un vitamīniem, kā arī to devas.

3) Atcerieties par pārciestajām saslimšanām un operācijām.

Reproduktologa online konsultācija

Bezmaksas

Dr. Valerija Agloniete (ex Magomedova)
Reproduktologs, neauglības ārstēšanas speciāliste

     Iegūstot ārsta diplomu 1993.gadā, Valerija Agloniete savu karjeru veltīja tam, lai palīdzēt savas sirdslietas – reproduktoloģijas un neauglības ārstēšanas nozares Latvijā – izaugsmei un attīstībai. Viņa turpināja savu izglītību, pabeidzot vairākas studijas ārzemēs un iegūstot vērtīgu starptautisko darba pieredzi. Privātklīnikas Jūsu Ārsti nodibināšana 2004. gadā bija Valerijas Aglonietes karjeras dabiskais turpinājums. Dr. Valerija Agloniete atgriezīs Jums jaunību intīmā zonā un  atjaunos pārliecību par Jūsu pievilcību.

       Privātklīnikas Jūsu Ārsti dibinātāja un medicīniskā direktore.

       Latvijas Cilvēka Reprodukcijas Biedrības valdes priekšsēdētāja.

       Latvijas Estētiskās ginekoloģijas acociācijas biedre.

       ESHRE (European Sоciety of Human Reproduction and Embriology) biedre.

       RAHR (Russian Association of Human Reproduction) biedre.

       Baltijas reproduktologu asociācijas valdes locekle.

       EIM (European IVF monitoring) Latvijas pārstāve.

       Patenta “Olnīcu Hiperstimulacijas sindroma profilakse” turētāja.

Privātklīnika Jūsu Ārsti

  • Individuāla pieeja

    Mūsu pamatvērtība ir individuāla pieeja katram pacientam ar koncentrēšanu uz kvalitāti. Lieliski rezultāti un pacientu apmierinātība ir mūsu darba standarti.

  • Profesionāļu komanda

    Mēs esam ne tikai darba kolektīvs, bet jau esam ka viena ģimene ar vairāku gadu pieredzi strādājot kopā.

  • Lieliska reputācija

    80% pacientu atnāk pie mums pēc draugu ieteikuma.

  Privātklīnika Jūsu Ārsti ir estētiskās ginekoloģijas un reproduktīvas veselības, neauglības ārstēšanas klīnika. Dibināta 2004. gadā, mūsu speciālsiti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nodrošina kvalitatīvu un efektīvu diagnostiku un ārstēšanu. Augsti kvalificēta oftalmoloģe-ķirurģe palīdzēs Jums atgūt vēlamo izskatu pateicoties acu plakstiņu korekcijai. Taču parupējamies ne tikai par acu skaistumu, bet arī par ginekoloģisko estētiku. Jau vairākus gadus veicam ginekoloģiskās plastiskās operācijas – mazo kaunuma lūpu, pilnās starpenes un miniinvazīva starpenes muskuļu plastiskās operācijas, ka arī piedāvājam filleru injekcijas intīmajā zonā un iPRF procedūras.

Neatlieciet vizīti pie speciālista attāluma dēļ. Ja Jūs dzīvojat ārpus Rīgas, tad reproduktologa online konsultācija Jums ir bezmaksas.