Vīrieša reproduktīvās veselības pārbaude ar 30% atlaidi

Uzziniet par savu iespēju kļūt par tēvu un saņemiet speciālista rekomendācijas auglības saglabāšanai.
Spermogramma + MAR tests + HBA tests + reproduktologa konsultācija = 85 EUR

IVF ar 10% atlaidi pieredzējušajiem pacientiem

Akcija attiecas uz pacientiem, kuriem citās klīnikās tika veikta diagnostika vai jau ir iepriekšējā pieredze IVF procedūrās. Kad runa ir par tik svarīgu jautājumu – ilgi gaidītās grūtniecības iestāšanās un vesela bērniņa piedzimšana, noderīgi ir saņemt otra speciālista viedokli par izvēlēto ārstēšanas taktiku. Līdz 2021. gada beigām mēs piedāvājam 10% atlaidi uz jebkuru IVF programmu pacientiem ar iepriekšējo ārstēšanas pieredzi citās klīnikās.

Bezmaksas reproduktologa konsultācija pēc IVF

Neatkarīgi no procedūras rezultāta – mēs paliekam blakus. Bezmaksas reproduktologa konsultācija pēc IVF – tā ir iespēja izvēlēties vispareizāko tālākās ārstēšanas kursu. Pēc statistikas datiem, iecerētā grūtniecība tiek sasniegta pēc, aptuveni, trīs IVF cikliem. Neveiksmīga procedūra - nav beigas, bet iespēja pārskatīt ārstēšanas taktiku balstoties uz saņemtiem datiem un palielināt veiksmes izredzes nākamajā ciklā.

Patīkami bonusi pacientiem valsts apmaksātās medicīniskās apaugļošanas programmas ievaros

Vēlaties saņemt valsts apmaksātu IVF procedūru? Reģistrējies rindā uz pakalpojumu Privātklīnikā Jūsu Ārsti un, saņemot uzaicinājumu, iegūsti bezmaksas USG diagnostiku pirmajā vizītē, kā arī ģenētiskā materiāla uzglabāšanu uz 1 gadu dāvanā.

20% atlaide medicīnas darbiniekiem

Uz visiem mūsu klīnikas pakalpojumiem (izņemot analīzes) medicīnas darbiniekiem tiek piemērota 20% atlaide. Administratore palūgs Jums apliecinošo dokumentu.

Bezmaksas ģenētiskā materiāla transportēšana uz Privātklīniku Jūsu Ārsti

Privātklīnika Jūsu Ārsti piedāvā saviem pacientiem sasaldēto olšūnu, spermas vai embriju pārvešanu no jebkuras Latvijas klīnikas pilnīgi bez maksas.

Estētiskā ginekologa konsultācija par puscenu

Akcija spēkā līdz 31.10.2021. Paaugstināta jutība, defektu novēršana, seksuālās dzīves kvalitātes uzlabošana, libido palielināšana un citas estētiskās ginekoloģijas priekšrocības. Sāciet mainīt pasauli no sevis un 50% atlaide būs, ka patīkams bonuss.