Piedalies akcijā un iegūsti iespēju laimēt bezmaksas IVF procedūru!

Lai piedalītos akcijā, no 2017. gada 1. septembra līdz 2017. gada 15. decembrim piesakies uz bezmaksas vizīti pie viena no mūsu speciālistiem zvanot pa tālr. +371 28 664 723, +371 26 407 723 vai +371 67 870 029 vai rakstot uz e-pastu jusuarsti@jusuarsti.lv. Uz vizīti līdzi ir jāpaņem pase vai ID karte.

Pirms konsultācijas būs jāaizpilda akcijas dalībnieka anketa, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un divi tālr. numuri. Katrai anketai tiks piešķirts unikālais numurs, kas decembrī arī piedalīsies izlozē. Anketas kopija tiks izsniegta dalībniekam, tā būs jāsaglabā un uzvaras gadījumā jāuzrāda balvas saņemšanai.

Balvas izloze notiks 2017. gada 16. decembrī plkst. 13:00 tiešraidē, ko varēs redzēt privātklīnikas “Jūsu Ārsti” Facebook lapā ‘live video’ formātā. 16.decembrī pēc izlozes klīnikas personāls sazināsies ar balvas ieguvēju, zvanot uz anketā reģistrēto tālruņa numuru.

Lai saņemtu balvu, balvu ieguvējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un akcijas dalībnieka anketas kopija ar unikālo kodu.

Akcijas balva ir bezmaksas IVF (ICSI) procedūra, kurā ietilpst olnīcu folikulu punkcija, ICSI procedūra, svaigs embriju transfērs. Balva sevī neiekļauj procedūras veikšanai nepieciešamos izmeklējumus un medikamentus ovulācijas stimulācijai. Visas izmaksas par izmeklējumiem un medikamentiem sedz pats uzvarētājs.